Moduly - Systému Trialexa

V tejto sekcii je popísaná bližšia funkcionalita všetkých modulov.

Zákazníci

Zákazníci

Zákazníci

Modul zákazníci je určený na spravovanie údajov Vašich zákazníkov. Tento modul združuje informácie, ktoré sú úzko späté zo zákazníkom. Po kliknutí na konkrétne meno sa Vám zobrazia všetky informácie patriace k danému zákazníkovi (vozidlá, sklad pneumatík, faktúry, zálohové faktúry, interné faktúry, príjmové doklady,.).

Vozidlá

Vozidlá

Modul slúži na evidovanie vozidiel ku konkrétnym zákazníkom. Vďaka modulu dostanete prehľad aj o výmene oleja, ktorá je pri každej príležitosti evidovaná spolu s dátumom výmeny. O končiacej STK, EK a o potrebnej výmene oleja dostanete včas vizuálne upozornenie. Máte možnosť rýchlo a jednoducho zareagovať na notifikácie, viete upozorniť prostredníctvom e-mailu aj Vášho zákazníka. Stav vozidla (auto čaká/prebieha servis/pripravené) viete sledovať v sekcii "Stav".

Pre zákazníka máte okamžite pripravené PDF s kompletnou históriou servisu zvoleného vozidla. Vďaka integrovaniej SMS bráne viete zákazníka informovať napríklad o dokončení servisu vozidla s termínom na jeho prebratie. O všetkých odoslaných SMS správ máte prehľad po kliknutí na ikonu SMS správy. Nad zoznamom vozidiel nájdete grafický prehľad o výkone vo vašom servise ktorý je porovnávaný s predchádzajúcim mesiacom.

Zákazky

Zákazky

front.module.ordersDescription

Sklad pneumatík

Sklad pneumatík

Sklad Vám ponúka možnosť rozdeľovania pneumatík do regálov a boxov. Dostanete tak jasný prehľad o tom, kto a do kedy má pnemuatiká uskladnené u Vás. Vkladanie a editovanie záznamov je jednoduché. Pre efektívnejšiu prácu a väčšiu priehľadnosť vytvorte si farebné značenia pre konkrétne modely pneumatík.

Pracovný kalendár

Pracovný kalendár

Súčasťou nášho systému je aj pracovný kalendár, vďaka ktorému organizácia Vašich služieb a ďalších udalostí bude ľahká a zrozumiteľná. Priority, dovolenky zamestnancov, výmeny oleja, prehliadky a automatické pripomienky blížiaceho sa termínu sú samozrejmosťou. Plánujte a značte si všetko na jednom mieste.

Faktúry

Faktúry

Modul "faktúry" patrí k tým najkomplexnejším modulom. Obsahuje zoznam, kde Vám bude jasné, či faktúra je uhradená, neuhradená, prípadne ako dlho je daná faktúra po dobe splatnosti. Odosielanie faktúr zákazníkom prebieha priamo z nášho systému, kde môžete pridať aj Váš vlastný krátky text.

Dvoma kliknutiami vytvoríte k faktúre aj príjmový doklad, ktorý bude značený ikonom . Všetky informácie z faktúry sa automaticky prenesú do Vami vytváraného príjmového dokladu. Vytvorené doklady si viete jednoducho stiahnuť aj vo formáte PDF.

Pokročilé vyhľadávanie a filtrovanie je neoddeliteľnou súčasťou aj tohto modulu.

Zálohové faktúry

Zálohové faktúry

Zálohové faktúry by nemali chýbať zo žiadneho seriózneho systému. Slúži na to, aby chránila Vašu firmu pred nespoľahlivými zákazníkmi a aby ste získali aspoň časť peňazí na pokrytie nákladov vopred. Spravovanie tohto modulu je skoro úplne totožné ako pri faktúrach. Vidíte ako dlho je zálohová faktúra po splatnosti, máte možnosť tlačenia vo formáte PDF a mnoho ďalšieho.

Príjmový doklad

Príjmový doklad

Dvoma kliknutiami vytvoríte k uhradenej faktúre aj príjmový doklad pre Vášho zákazníka, aj nezákazníka. Všetky informácie z faktúry sa automaticky prenesú do Vami vytváraného príjmového dokladu. Vytvorené doklady si viete jednoducho stiahnúť aj vo formáte PDF.

Sklad / súčiastok a dielov

Sklad / súčiastok a dielov

Tento modul Vám prináša možnosť vedenia skladového hospodárstva. Evidujte svojich dodávateľov, naskladňujte a vyskladňujte diely. Vždy budete mať aktuálny prehľad pohybov na sklade, kto s daným dielom manipuloval. Presne viete na akej zákazke alebo faktúre ste daný diel kedy a za akú cenu predali.

Zamestnanci

Zamestnanci

Zapojte Vašich zamestnancov do spravovania systému autoservisu. Vytvorte pre nich účet, nastavte viditeľnosť jednotlivých modulov a rozhodnite sa, či budú mať právo pridávať, editovať aj mazať informácie. Vďaka zamestnaneckým účtom môžete im pridelovať napríklad aj zákazky.

Je len na Vás, kto a aké práva v systéme dostane.

Pracovné úkony

Pracovné úkony

Aj Vám sa môže stať, že pri pri vystavovaní faktúr niektoré položky sa pravidelne opakujú. Pre ľahšiu a efektívnejšiu prácu sme vytvorili modul, v ktorom si pripravíte najčastejšie fakturované pracovné úkony. Viete ich jednoducho spravovať a priebežne aj dopĺňať.

Rezervácie

Ako jediný Vám prinášame rezervačný systém ktorý viete jednoducho implementovať priamo na váš web. Žiadna drahá implementácia. Jednoducho si v systéme v nastaveniach vytvoríte rezervačný formulár kde vám stačí vyplniť len webovú adresu napr. (www.mojadomena.sk) kde po uložení vám vygenerujeme iframe kód. Tento kód vložíte do zdrojového kódu vašej stránky a rezervačný systém môžete okamžite používať.

Takto jednoducho sme s vašeho webu spravili web napojený na systém Trialexa kde si prácu môžete potom jednoducho a rýchlo organizovať bez nutnosti používania emailu a ďalších služieb.

Pracovné úkony

Zdviháky

Modul zdviháky prináša prehľad a možnosť dlhodobého plánovania práce na konkrétnom zdviháku. Jednoducho si viete na konkrétny zdvihák priradiť a naplánovať zákazky tak, aby sa navzájom neprekrývali.

Oprav ma

Máte nedostatok zákazníkov? Chceli by ste Váš autoservis zviditeľniť?

Aj v tomto prinášame riešenie, nakoľko sme vyvinuli modul "Oprav ma", ktorý má za úlohu priniesť nových zákazníkov do autoservisu v danej lokalite. Celé to funguje na báze "Dopytu", ktorý v danej lokalite podá Váš nový potencionálny zákazník. Ak sa nachádzate v lokalite, ktorú si vybral, príde Vám upozornenie o novom dopyte.

Vy, ako autoservis, viete reagovať na takýto dopyt Vašou cenovou ponukou. Následne už len čakáte, či zákazník cenovú ponuku akceptuje. Po úspešnej akceptácii Vám sprístupníme základné informácie Vášho nového zákazníka, ako sú e-mail, telefónne číslo a meno, aby ste mohli zrealizovať samotnú zákazku.